Naše mateřská škola se zapojila do výtvarné soutěže “Těšíme se na prázdniny“, kterou vyhlásilo UMO2.

Z vítězných  obrázků byly zpracovány čtyři motivy, které budou na billboardech v obvodě vylepeny v období cca 14.6. – 31.7.2026.

Práce našich vítězných dětí budou umístěny na rohu Slovanské a Klášterní a na rohu Nepomucké a Na Líše.