Ve čtvrtek 15. února pojedou všechny naše třídy autobusem do divadla Alfa, kde mají pro děti připravené představení „O zlaté rybce“

Za vstup do divadla vybíráme 60,- korun plus 80,- za autobus. Dohromady tedy 140,-

Bližší informace na třídách.